Extreme Sports Forum
gfxgfx

Dobrodošli Gost na forum. Ako niste član foruma, a želeli biste da budete, registrujte se.
Niste dobili email poruku za aktiviranje vaše prijave?

Ako ste član foruma, prijavite se, tako što ćete uneti korisničko ime, lozinku i vreme trajanja prijave. Ako ste zaboravli lozinku pritisnite ovde.

gfx gfx
gfxgfx

Dobrodošli na Extreme Sports Forum!

gfx gfx
gfx
89820 Poruka 21577 tema 15487 članova - Najnoviji član: thsdfiopui novembar 25, 2017, 02:52:49 am
*
gfx*Prva stranaPomoćPretragaPrijavljivanjeRegistracijagfx
gfxgfx
      « nazad napred »
 Strana: [1] Štampa
Autor tema: razlika izmedju urban i agresiv rolera  (Poseta: 3783 )
dule1111
Newbie
*

Poruka: 7

« : februar 28, 2011, 06:40:10 pm »

pozdrav formurasima Smiley
e ovako,posto mi pocetnici ne mozemo bas da slajdujemo i skacemo odmah po kupovini rolera,da li je mozda bolje uzeti urban rolere?
kolika je zapravo ta razlika izmedju agresiv i urban rolera?
meni se zapravo urban roleri ne svidjaju,slicnog su izgleda kao i fitnes...jednostavno stvar ukusa,vise mi odgovaraju po izgledu nekako agresivke Smiley
i jos jedno pitanje,mozete da se smejete,da li je moguce promeniti lezaj na agresiv rolerima i staviti vece tockove tipa 70-80 mm? Cheesy
to bi nekako zadovoljilo u potpunosti moje potrebe Cheesy
ocekujem detaljan izvestaj Cheesy
Evidentirano
markony
Newbie
*

« Odgovor #1 : mart 01, 2011, 03:46:30 pm »

moozda bi najbolje bilo da uzmes prvo fitnes a naucis da skreces pa onda urban pa onda aggressiv....(salim se)
odma uzmes aggressive i sam da puca Wink aa za ovo oko tockovo nisam bas siguran da bih mogo na automobil staviti tockove od traktora Tongue Smiley
Evidentirano
dule1111
Newbie
*

« Odgovor #2 : mart 01, 2011, 04:54:04 pm »

nisam znao da je bas tooolika razlika,ne moras da me tovaris Cheesy
mogao bi neko ovde malo detaljnije da pojasni nama nubovima razlike kada skupi snage xD
Evidentirano
zale
Jr. Member
**

Poruka: 96

Profil Email
« Odgovor #3 : mart 01, 2011, 05:39:21 pm »

Urban role ti služe uglavnom za vozikanje pošto imaju 8 velikih točkova te zbog toga idu brže i točkovi se sporije troše. Razlikuju se od običnih fitness rola zato što je shell tvrđi te daje osećaj bliže "aggressive" rolama nego mekanim fitneskama (i uz tonu modifikacije mogu i postati agg. rošule ).

Sve u svemu nema logike počinjati sa urban rolama pa prelaziti na aggressive zato što je to čisto bacanje para i vremena.

U vezi tvog pitanja za veće točkove, najbolje ti je onda da nabaviš UFS frejm za urban role i staviš ih na aggressive i teraš ( to će se inače u bližoj budućnosti dosta popularizovati (pod nazivom powerblading) i powerslide će uskoro izbaciti u prodaju takve frejmove (samo se ne zna kad)).

Ovde u editu imaš i scene gde Dustin Werbeski i Dominic Swagona voze sa tim frejmovima pa pogledaj kako to izgleda

« Poslednja izmena: mart 01, 2011, 05:40:55 pm zale » Evidentirano
dule1111
Newbie
*

« Odgovor #4 : mart 01, 2011, 07:07:57 pm »

e hvala na odgovoru,lepo si objasnio kako stoje stvari Smiley
sad cu malo da pokusam da procesljam net sto se tice tih frejmova,kada stizu kod nas,koja ce biti cena itd..
Evidentirano
Sole
Hero Member

Poruka: 1934

Profil Email
« Odgovor #5 : mart 03, 2011, 11:23:08 pm »

e hvala na odgovoru,lepo si objasnio kako stoje stvari Smiley
sad cu malo da pokusam da procesljam net sto se tice tih frejmova,kada stizu kod nas,koja ce biti cena itd..
Kostaju oko 70e. Zavisi od firme... Za sad nece dolaziti na anse prostore...
Evidentirano
dule1111
Newbie
*

« Odgovor #6 : mart 03, 2011, 11:57:34 pm »

znas mozda je l' dolaze u paketu sa tockicima ili se dobijaju samo frejmovi?
posto sam cuo da ide sve u paketu valjda..
Evidentirano
Sole
Hero Member

Poruka: 1934

Profil Email
« Odgovor #7 : mart 04, 2011, 12:15:28 am »

Samo frejmovi. Ako je sa tockicima, onda je skuplje. I trebali bi ici i lageri uz te tockice
Evidentirano
dule1111
Newbie
*

« Odgovor #8 : mart 04, 2011, 01:20:55 am »

da onda bi trebalo da bude oko 100 evra u kompletu,raspitao sam se ranije..
hvala
Evidentirano
emanuel
Hero Member

Poruka: 1005

Profil Email
« Odgovor #9 : mart 04, 2011, 09:05:06 pm »

Dominic Swagona

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TmxGxxRF6a0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TmxGxxRF6a0</a>
Evidentirano

emanuel
Hero Member

Poruka: 1005

Profil Email
« Odgovor #10 : mart 04, 2011, 09:14:20 pm »

a moze i ovo

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eIT2SiFy-Aw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eIT2SiFy-Aw</a>
Evidentirano

gfx
 Strana: [1] Štampa 
gfx
Pređi u:  
gfx gfx