IFBB KUP SERBIA OPEN 14.04.2013.

U nedelju 14. aprila 2013.g u sali Doma Sindikata u Beogradu, održano je državno IFBB prvenstvo Serbia Open 2013 u organizaciji Saveza Srbije za Body Building, Fitness, Body Fitness i Aerobik. Specijalni gost - pozer bio je profesionalni IFBB takmičar Dennis Wolf.

KOMPLETNI REZULTATI IFBB KUP „SERBIA OPEN“ 14.04.2013

Juniori -75 kg:

1. Nikola Milićević, MUSCLE Kruševac
2. Mihajilo Mihajilović, RELAX GYM Ćuprija
3. Aleksandar Milošević ŽELEZNIČAR Smederevo
4, Jovan Milošević, OLYMPIA KragujevacI
5. Ivan Veljković, BODY LINE Kruševac
6. Ivan Stojanović, SPARTA GYM Vranje

Juniori +75 kg:

1. Jovan Paunović, BORAC Čačak
2. Ivan Kržanović, OLYMPIA Kragujevac
3. Nenad Vujanović, BIG MAN Aranđelovac
4. Dušan Tešić, OLYMPIA Kragujevac
5. Bojan Knežević, FK ALEKSANDAR N.Pazova
6. Vladimir Milovanović, BBK FORMA PLUS Aranđelovac

Bikini fitness:

1. Maja Pavlović, BORAC Čačak
2. Ivana Pavlović, PARTIZAN Bor
3. Ivana Uzelac, KLEOPATRA Apatin
4. Dina Jovanović, ŽELEZNIČAR Smederevo
5 Maja Predojević, OLYMPIA Kragujevac
6. Mirjana Milićević, GYM-I Čačak

Veterani:

1. Saša Dimitrijević, RELAX GYM Ćuprija
2. Rade Panić, GOLD GYM Despotovac
3. Zoran Antić, BODY LINE Kruševac
4. Milivoj Šaljić, MISTER BIG Valjevo
5. Zdravko Solać, KLEOPATRA Apatin
6. Franjo Vaštag, OLYMPIA Kragujevac

Classic bodybuilding -180 cm:

1. Aleksandar Mitić, FIT BODY LINE Kruševac
2. Leo Zovko, TERZO GYM Sarajevo
3. Miloš Mladenović, PIROT GYM Pirot
4. Dragan Bajkanović, MUSCLE PLANET Beograd
5. Nebojša Bojčovski, OLYMPIA Kragujevac
6. Mirko Ružičić, OLYMPIA Kragujevac

Classic bodybuilding +180 cm:

1. Aleksandar Stojić, PARTIZAN Bor
2. Mihajlo Vasić, GYM-I Čačak
3. Nebojša Miloševic, ŽELEZNIČAR Smederevo
4. Dušan Savić, GYM 011 Beograd
5. Petar Šestović, MUSCLE GYM Beograd
6. Goran Vukoje, HERCEGOVAC Bileća

Žene bodybuilding:

1. Branislava Jovanović, OLYMPIA Kragujevac
2. Nadja Marković, KLEOPATRA Apatin

Fitness:

1. Milica Narančić, ŠIPKA N. Sad
2. Marisela Tolmačev, OLYMPIA Kragujevac
3. Jelena Lukić, SAFT KATS Sombor

Body fitness:

1. Vanja Sajko, GLADIJATOR Zagreb
2. Renata Bajić, TOLDI B. Topola
3. Radmila Delić, KLEOPATRA Apatin
4. Dijana Trudić, OLYMPIA Kragujevac
5. Marija Verešbaranji, PARTIZAN Bor
6. Jelena Đurđević, SAMSON Šabac

Seniori -70 kg:

1. Nemanja Krupinović, BIM-GYM Barajevo
2. Danijel Šijan, BYG MAN, Mladenovac
3. Dragiša Stanojević, STEFANY Zrenjanin

Seniori -80 kg:

1. Danijel Miklecić, BODYFIT Križevci
2. Miloš Disić, OLYMPIA Keagujevac
3. Velimir Vasić, GYM-I ačak
4. Marko Milošević, MUSCLE GYM Beograd
5. Ninoslav Vučković, 2M Niš
6. Daniel Fišer, STEFANY Zrenjanin

Seniori -90 kg:

1. Adnan Gosto, TERZO GYM Sarajevo
2. Milan Savić, SPARTA Vranje
3. Ilija Babić, MUSCLE PLANET Beograd
4. Uroš Stanković, MUSCLE PLANET Beograd
5. Mursel Ahmet Spasić, FIKRET HODŽIĆ Sanski Most
6. Sebastijan Paulić, REVOLUCION Celje

Seniori +90 kg:

1. Svetozar Milenković, EXTREME GYM Beograd
2. Milan Blanuša, BRAĆA BLANUŠA Apatin
3. Saša Drašković, HERKULES Bjeljina
4. Goran Ćopić, KLEOPATRA Apatin
5. Dejan Tasic, MONICA Vranje

Aposolutni pobednik Gosto Adnan, TERZO GYM Sarajevo

FOTO BY: Miloš Marković / MR-BIG

Sve fotografije sa www.x3mgym.com možete poručiti na shop@x3mgym.com.
Sve fotografije se prodaju uz puna autorska prava. Za sve detalje o načinima slanja i regulativama upotrebe pošaljite e-mail na shop@x3mgym.com.

Nazad na vrh